Oficjalne forum klanu sa-mp , grove street elit !

forum klanu GSE - samp


#1 2009-01-29 22:19:15

radson

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 22
Punktów :   

[gse]radson

[gse]radson - (zalorzyciel klanu , strony www- www.grovve.dbv.pl - forum - www.grovesamp.pun.pl)  czyli ja , nie bede pisal sam o sobie , lepiej wy napiszcie co o mnie sądzicie .

a tam , jednak cos napisze o sobie xD .

Więc mam 22 lata , mieszkam obecnie z kumplem w krk . Szkoly jakie ukonczylem , staralem sie ukonczyc to xD : technikum samochodowe , lecz jednak nie udalo sie , zrezygnowalem i nie przeszlem klasy i zostalem wydalony ze szkoly . Potem kąbinowałem coś z elektro mechanikiem ale przepisalem sie po półroczu do ZSZ na profil ogulny mechanik pojazdów samochodowych i ukończyłem tą szkole . Obecnie pracuje w zakladzie mechanicznym w oddziale regeneracyjnym , pracuje różnie raz do 15 , raz do 12 , w zaleznosci ile pracy , przedtem pracowalem jako sprzedawca . Sprzedawalem artykuły ogulno sporzywcze w sklepiku u Jaśka w krk xD , zylo mi sie w tedy zajebiście xD . Interesuje sie klanem GSE , mam plany od noście tego klanu , zostawil bym go ale ponieważ że istnieje on 3 lata i na innych serwerach tag [GSE] kojazy sie nie milo to nie zostewie tego tak , razem z dolarem zrobilismy reaktywacje klanu i tak klan jedzie dalej ! Mam nadzieje  , że zajdziemy wysoko , ponieważ przeszliśmy juz nie jedna zadyme , na ktorych milo sie teraz wspomina , zawsze z dolarem nie dawalismy za wygrana bylismy i jestesmy jak bracia ! i tego sie bede trzymal w samp . A w zyciu moze poznam jakaś fajną dziewczyne ? zalorze rodziene bo juz chyba najwyzszy czas xD i sprzedam w koncu motor i kupie auto . to na tyle

Offline

 

#2 2009-01-30 22:07:12

Dolar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: [gse]radson

Yo yoo Radson to zajebisty Lider i ziomek, nie mam drugiego takiego zioma jak on !! Radzio Respekt +++++++++++++++++++++++++++++

Offline

 

#3 2009-01-30 22:11:19

radson

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 22
Punktów :   

Re: [gse]radson

heh dzieki ziomal ty jestes jednak najlepszy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftrl.pun.pl www.fofteam.pun.pl www.88dhs-czarne-lapy.pun.pl www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroja-pl.pun.pl