Oficjalne forum klanu sa-mp , grove street elit !

forum klanu GSE - samp


#1 2009-01-29 22:26:01

radson

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 22
Punktów :   

klanówki - wygrane - przegrane / oraz zadymy / wojny gangów .

Tutaj będziemy pisać nasze klanówki , zadymy i wojny gangów. ( nie bede pisał poprzednich z przed 3 lat bo by sie tutaj nie zmieściły , będziemy pisać wszystko od nowa na bierząco )

31.01.09 - CW z BK
mp5 30:25
SO 30:21
raport :
na poczatku gralismy na naszym serwie GSE w składzie Ja[gse]radson i [gse]mayka , do 15:14 dla BK  szlo nam dobrze , potem mayka nie wiem czemu zamknela serwer i wprowadzilem rezerwowego - dolara na CW . Cw dokanczalismy na ich serwie , na mp5 wykrecili nas na 2 ptk , z dolarem obserwowalem licznik i pod koniec odjeli nam 2 ptk. Zal.pl Potem na SO kolejne oszustko , zaczeliśmy bez broni ( oni już ją mieli ! ) i strzelali do nas , a my nie mielismy jeszcze broni , grali ze stopami , tylko jak my mielismy stop to strzelali do nas , rownierz patrzylem nalicznik , w polowie ja na poczatku dostalem juz bron zarobilem 5 ptk w ciaku 7 minut i byl prawie remis . Nastepie bo uspywie 10 minut odjeli GSE te 5 ptk. Najprawdopodobniej z tego powodu bo dochodzilismy do remisu i bali sie ze wygramy . Takie CW to jest moim zdaniem ZAL to jest oszustko , ale spokojnie ... Za nie długo będzie rewanż , rzucimy im wyzwanie , jak nie przyjmą to walkower dla nas . I zrobie to sam obosicie pare razy , Przy arbitrze zaufanym , zobaczymy jaka w tedy wybiorą metode oszustwa !.

31.01.09 CW z _GoW_ n00bs ... :O
mp5 30 00
so30 00
raport:
walkower
powod:
n00bowstwo , nie bede opisywał sytuacji bo to jest zelujące i śmieszne , naprawde wielki zal. Jeśli tak mają wyglądać spary to z lamusami nie gramy ! zrozumcie to !



wygrane : 1
przegrane: 1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-arena.pun.pl www.bleach-rpg.pun.pl www.animalworld.pun.pl www.mkontakt.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl